O nas


Cześć! Tu Mariola i Jasiek. Jesteśmy małżeństwem z kilkuletnim stażem oraz szczęśliwymi rodzicami Krysi i Uli. Tematyka budowy domu jest nam bliska nie tylko ze względu na własną budowę, ale również z racji wykształcenia i doświadczenia zawodowego.

 

Mariola:

Absolwentka Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej. Zawodowo związana z branżą systemów informacji przestrzennej oraz systemów mapowych nawigacji samochodowej. Obecnie mama na etacie.  Prywatnie pasjonatka naturalnych kosmetyków, podróży i wartościowych relacji z drugim człowiekiem.

Jasiek:

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Zarządzanie Projektami –  specjalność Gospodarka Nieruchomościami. Ponadto magister inżynier na kierunku Budownictwo w SGGW w Warszawie. Zdobył doświadczenie m.in. w największej firmie budowlanej w Polsce – Skanska, a obecnie rozwija swoje umiejętności i poszerza zakres wiedzy jako kierownik działu analiz jednego z największych deweloperów mieszkaniowych w Polsce. Prywatnie pasjonat geografii i  zabytkowych motocykli.

 

Obecnie realizujemy nasz plan przeprowadzki na wieś, do własnego domu, z dala od zgiełku i gwaru miasta. Tęsknimy za przestrzenią, zielenią lasu, własnym podwórkiem i warsztatem do majsterkowania. To znamy z dzieciństwa i chcemy do tego wrócić. Wiemy,że tylko w ciszy człowiek jest w stanie usłyszeć siebie i Boga. 

Budowę rozpoczęliśmy w czerwcu 2017 roku, a zamieszkaliśmy w domu pod koniec 2018 r.

Na kartach tego bloga dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem po to, by ułatwić Ci podjęcie decyzji o budowie własnego domu, wskazać możliwe oszczędności, podzielić się dobrą praktyką oraz ustrzec Cię przed możliwymi błędami.